Contact

Dagelijks Bestuur


Voorzitter & penningmeester, Stefan Paulissen

Bibliotheek Lanaken

tel 089/71 60 29

email: stefan.paulissen@lanaken.be


Ondervoorzitter, Miet Withofs

Bibliotheek Hasselt Limburg (BHL)

tel 011/24 43 20
email: miet.withofs@hasselt.be


Secretaris & redactie, Karla De Greeve

Bibliotheek Maaseik

tel 089/56 40 74

email: karla.degreeve@maaseik.be


Leden Raad van Bestuur


Annemie Arras

Bibliotheek Bree

tel 089/84 85 40

email: annemie.arras@bree.be

 

Gunter Broekmans

Bibliotheek Beringen

tel 011/45 08 12

email: gunter.broekmans@beringen.be


Luc Croquet

Bibliotheek Alken

tel 011/59 06 60

email: luc.croquet@alken.be


Geert Descheemaeker

Bibliotheek Genk

tel 089/65 35 10

email: geertje.descheemaeker@genk.be

Nathalie Janssen

Bibliotheek Kinrooi

tel 089/70 24 92

email: nathalie.janssen@kinrooi.be


Jannie Nijssen

Bibliotheek Bilzen

tel 089/51 95 06

email: jannie.nijssen@bilzen.be 

 

Saskia Schepers

Bibliotheek Heusden-Zolder

tel 011/80 80 90

email: saskia.schepers@heusden-zolder.be 


Ann Severens

Bibliotheek Pelt

tel 011/64 59 72

email: ann.severens@gemeentepelt.be


Jasmine Vanhamel

Bibliotheek Zonhoven

tel 011/81 05 81

email: jasmine.vanhamel@zonhoven.be 

 

Iedere persoon vermeld op deze website heeft het recht om zijn of haar gegevens te laten aanpassen door middel van een email naar bibliotheekvereniginglimburg@gmail.com